Kral Charles Kore Devlet Ziyafeti için Yetenekli BlackPink Üyelerini Buckingham Sarayı’nda Ağırladı

Gün geçtikçe kendilerinden söz ettirmeleri daha da artan ve gündem haline gelen Koreli grup BlackPink bugün çok farklı bir konu ile gündemde. Gelin neymiş bakalım!

Kaynak: https://people.com/blackpink-given-sp…

K-pop grubu olan BLACKPINK, Salı günü gerçekleşen ışıltılı devlet yemeğinde Kral Charles tarafından selamlandıktan birkaç saat sonra Buckingham Sarayı’nda onur ödülleri aldı.

Davette ayrıca Güney Kore Devlet Başkanı Yoon Suk Yeol ve First Lady Kim Keon Hee de vardı.

Kral Charles, yemek öncesi yaptığı konuşmada Blackpink grubundan büyük bir övgüyle söz etti.

Ayrıca Kore’den gelen resmi ziyaretçilere de saygı gösterildi ve saray avlusunda nöbet değişimi sırasında 1. Tabur Welsh Muhafızları askeri bandosu tarafından şarkıları çalındı.

Kral Charles, Salı akşamki konuşmasında kız grubu üyelerini gezegenin savunucuları olarak överken, lüks saray balo salonunda koltuklarından dinleyen üyeler, görünüşe göre oldukça şaşırmış ve hoşnut görünüyorlardı.

Charles, ‘Kore’nin genç neslininin bu konuları sahiplendiğini görmek ilham verici. Blackpink olarak bilinen Jennie, Jisoo, Lisa ve Rosé’u Birleşik Krallık’ın COP 26 (Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı) Başkanlığı Elçileri ve daha sonra BM Sürdürülebilirlik Raporu’nun savunucuları olarak çevresel sürdürülebilirlik mesajını küresel bir izleyici kitlesine ulaştırmadaki rolünü üstlenmelerinden dolayı alkışlıyorum’ dedi.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x