Tan Taşçı Kendisi Hakkında Uygunsuz Paylaşım Yapan Sahte Şehzade Sina Osmanoğlu’na Ateş Püskürdü!

Şarkılarıyla ve güçlü sesiyle tüm Türkiye’yi kendine hayran bırakan Tan, magazin gündeminde kariyeriyle yer edinen isimlerden. Ancak geçtiğimiz gün farklı bir olayla öne çıktı. Kendisini Osmaoğlu ailesi ferdi olarak tanıtan Sina Osmanoğlu Tan’la ilgili yaptığı bir paylaşımla ortalığı karıştırdı. Tan hakkındaki paylaşıma ateş püskürerek ilk kez açıklama yaptı.

Sina Osmanoğlu, kendinin Osmaoğlu ailesinden olduğunu iddia eden ve sosyal medyadan yaptığı shoplu paylaşımlarla gündem olan biri.

Hanedan üyesi olduğunu iddia eden Sina Osmanoğlu’nun son zamanlarda yaptığı paylaşımlar bir hayli tepki çekmiş durumda.

San Francisco’da yaşayan Sina Osmanoğlu’nun Ricky Martin ile yan yana olduğu sahte fotoğrafı paylaşması da epey konuşuldu.

Osmanoğlu, yaptığı bir paylaşımda Tan Taşçı’nın kendisine “Tatlı şehzade, seni görmek için Amerika’ya mı gelmek gerekir” yazdığını iddia etti.

Tan’dan Instagram’dan üzerinden DM geldiğini öne süren Sina Osmanoğlu’nun bu paylaşımına tepki büyüyünce yeni bir paylaşım geldi. Sahte Şehzade tüm bunların bir “şaka” olduğunu belirtti.

Tüm bu paylaşımların ardından Tan Taşçı kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Tan konuyla ilgili harekete geçti.

İlk kez açıklama yapan Tan, “Dün bir şahıs kurumsal instagram adresimizden yazılmış gibi göstererek fake bir mesajla yapay bir gündem oluşturdu!” diyerek tepki gösterdi.

Devamında da ‘Bu sahte paylaşımı gören bazı magazin siteleri hız kesmeden çirkin başlıklarla itibar zedeleyici haberler yaptılar. Akşama kadar sosyal medyada garip hakaretlere ve şiddete maruz kaldım.

Halbuki araştırıldığında aynı hesap Ricky Martin, Dua Lipa, Lady Gaga, Joe Biden gibi isimlerle bile aynı manipülatif fake paylaşımları yapmış, güven oluşturmayan, kendi söylemi ile “şakalar” yapan ama çok belli ki kendine bilinirlik ya da takipçi sağlamak isteyen bir şahıs! Mesela Amerika’da kimse bu mesnetsiz haberleri görmedi, gündem oluşturmadı.’ ifadelerine yer verdi.

Tan’ın sosyal medya hesaplarından eş zamanlı olarak yaptığı açıklamanın tamamını da buradan okuyabilirsiniz ?

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de epey merak ediyoruz.

Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x